Proctotivo – Jak Stosować? Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena

Jeśli cierpisz na rozmiar penisa, który postrzegasz jako mniejszy niż przeciętny, nie martw się, jesteś we właściwym miejscu, aby zaradzić temu nieprzyjemnemu problemowi.

Czasami ta myśl nie pokrywa się z rzeczywistością, ale kiedy członek jest faktycznie mniejszy, może to powodować różne problemy w życiu seksualnym mężczyzny, więc zobaczmy w tym artykule, jak wykorzystać Proctotivo , aby skutecznie i szybko rozwiązać ten problem i zróbmy to to dogłębna recenzja.

Czym jest dysfunkcja seksualna u mężczyzn i kobiet?

Kiedy masz problemy z seksem, lekarze nazywają to „dysfunkcją seksualną”. Zdarza się to zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Problemy seksualne stają się bardziej powszechne u mężczyzn i kobiet wraz z wiekiem. Inne czynniki mogą powodować to u młodszych osób. Stres, choroba, leki lub problemy emocjonalne mogą przyczynić się do dysfunkcji seksualnych. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli trwa dłużej niż kilka miesięcy. Poinformuj lekarza, jeśli wpływa to na twoje relacje z partnerem. Wszystko, co powiesz swojemu lekarzowi, jest prywatne. Twój lekarz może zdiagnozować problem. On lub ona może to leczyć.

Proctotivo

Objawy dysfunkcji seksualnych u mężczyzn i kobiet

Często zdarza się, że pary mają problemy z seksem na pewnym etapie swojego związku.

Kobiety mają pięć rodzajów problemów seksualnych:

 • Zaburzenia pożądania. Brak zainteresowania seksem. Mając mniejsze pragnienie niż kiedyś.
 • Zaburzenia pobudzenia. Nie możesz poczuć reakcji seksualnej w swoim ciele. Nie możesz pozostać podniecony seksualnie.
 • Zaburzenia orgazmu. Nie możesz osiągnąć orgazmu lub odczuwasz ból podczas orgazmu.
 • Zaburzenia bólu seksualnego. Kiedy odczuwasz ból podczas lub po seksie.
 • Niedobór hormonów: Zmniejszony poziom estrogenu (głównego hormonu żeńskiego) może wpływać na pożądanie seksualne.
 • Sprawdź: TestoUltra.

Mężczyźni mają cztery rodzaje problemów seksualnych:

 • Zaburzenia erekcji: trudności w uzyskaniu lub utrzymaniu erekcji.
 • Zaburzenia pożądania Brak zainteresowania seksem. Posiadanie mniejszego zainteresowania niż kiedyś.
 • Problemy z wytryskiem: Przedwczesny wytrysk (za wcześnie) lub opóźniony (trwający dłużej niż zwykle lub wcale).
 • Niski poziom testosteronu: obniżony poziom męskiego hormonu, testosteronu.

Jak działa Proctotivo

Proctotivo to suplement diety oparty na ekstraktach roślinnych, a więc całkowicie naturalny . Jego celem jest pomoc mężczyznom w powiększeniu penisa , tak aby zmaksymalizować ich sprawność seksualną.

Uważa się, że jego składniki działają synergicznie, ponadto poprawiając reakcje seksualne, Proctotivo jest przeznaczony również dla osób cierpiących na zaburzenia erekcji, które chciałyby pozbyć się problemu impotencji.

Jednak w przeciwieństwie do tabletek na powiększenie penisa , głównym celem tego suplementu jest powiększenie wymiarów penisa, zarówno w szerokości, jak i oczywiście w długości , maksymalnie do +9 centymetrów.

Czy to naprawdę działa? i jak?

Techniczne działanie Proctotivo jest łatwe do zrozumienia, gdy znane są mechanizmy odpowiedzialne za zwiększenie rozmiaru penisa.

Zasadniczo ten wyjątkowy produkt ma skład, który zwiększa przepływ krwi do ciał jamistych prącia, pozwalając na większą rozbudowę mięśni prącia, a co za tym idzie znaczne zwiększenie rozmiaru penisa.

Oznacza to, że uzyskuje się jednocześnie dwie korzyści: zwiększa się długość i obwód penisa, a razem uzyskuje się lepszą erekcję , która trwa dłużej i która przychodzi w bardziej autentyczny i spontaniczny sposób.

Ile może urosnąć penis z Proctotivo?

Według testów i recenzji Proctotivo już po pierwszym miesiącu kuracji i przyjmowania jego tabletek penis zyskuje +10% w zakresie wielkości . Maksimum swoich możliwości osiąga jednak po 3 miesiącach i prowadzi do zwiększenia rozmiaru członka o około 9 centymetrów zgodnie z poniższym wykresem.

Jakie są składniki?

Działanie tego naturalnego suplementu jest możliwe dzięki specyficznemu zestawowi składników, które synergistycznie przyczyniają się do osiągnięcia założonych celów

 • Shisandra Chinensis : Potężny stymulator popędu seksualnego i wydajności, znaczny wzrost libido oraz jakości i ilości nasienia.
 • Korzeń żeń-szenia: Poprawia produkcję nasienia przy jednoczesnym wzroście erekcji i ma korzystny wpływ ochronny na prostatę.
 • Ekstrakt z szafranu : jego poprawiający wpływ na funkcje seksualne zarówno w czasie trwania, jak i erekcji został przebadany przez oficjalną medycynę ( tutaj gabinet lekarski)
 • Ekstrakt z czarnego pieprzu : Również ten składnik, zarówno w literaturze medycznej, jak i w powszechnym użyciu, ma potwierdzone korzystne działanie na potencję seksualną.
 • Arginina : Zwiększa krążenie krwi i pozwala na dłuższe i silniejsze erekcje ( tutaj gabinet lekarski ).
 • Ekstrakt z trygonelli : Zwiększa popęd płciowy i poziom testosteronu.
 • Saw Palmetto: Poprawia trofizm prostaty i funkcje seksualne.

Jak to się zakłada?

Zalecamy dawkowanie Proctotivo równe 2 tabletkom dziennie , popić szklanką wody. Najlepiej nie przekraczać zalecanych dawek. Ponadto zaleca się przyjmowanie kapsułek tego suplementu przed posiłkami , dzieląc je w następujący sposób: jedną przed śniadaniem, a drugą przed obiadem.

Czy ma skutki uboczne i przeciwwskazania?

Główną zaletą Proctotivo jest brak skutków ubocznych pod warunkiem przestrzegania dawki zalecanej przez producenta. Będąc suplementem, który może zwiększyć przepływ krwi, przedawkowanie może powodować zawroty głowy i nudności.

Co do reszty Proctotivo nie ma przeciwwskazań i wręcz pomaga całemu organizmowi w lepszym samopoczuciu i uzyskaniu lepszego stanu zdrowia. Zanim jednak przejdziemy dalej, ważne jest, aby dokonać innych wyjaśnień dotyczących tego produktu: nie należy go przyjmować w przypadku problemów z sercem lub wysokim ciśnieniem krwi lub w przypadku nietolerancji jednego ze składników zawartych w jego składzie. Wreszcie, nigdy nie bierz Proctotivo razem z innymi lekami, ponieważ jest to ryzykowne.

Czy Proctotivo jest dostępny w aptece?

Nie można znaleźć tego naturalnego suplementu w aptekach, ponieważ można go znaleźć tylko w Internecie, kupując go z oficjalnej strony internetowej lub od autoryzowanych sprzedawców. Przed zakupem tego suplementu w kapsułkach zawsze zasięgnij informacji i upewnij się, że kupujesz produkt firmy NuviaLab, aby uniknąć oszustw lub innych nieskutecznych produktów, które niepotrzebnie wykorzystują tę markę.

Więcej pytań od naszych czytelników

P: Jeśli zamówię Proctotivo online, w jaki sposób go otrzymam, a paczka będzie anonimowa?

Odp.: Proctotivo jest wysyłany od producenta ekspresowym kurierem i zwykle dociera w ciągu jednego dnia roboczego w bardzo anonimowej przesyłce.

P: Czy do zakupu produktu potrzebna jest recepta żebracza?

Odp .: Nie jest konieczne, aby go mieć, ponieważ jest sklasyfikowany w kategorii naturalnych suplementów

P: Twoi eksperci to zalecają

Odp .: Oczywiście, ponieważ zawiera wszystkie składniki naukowo przetestowane pod kątem ich skuteczności

Dodaj komentarz