ColonBroom – Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie kupić

Jeśli masz problemy z regularnym wypróżnianiem, ColonBroom jest idealnym rozwiązaniem problemu zaparć. Na podstawie licznych świadectw obecnych w sieci jest to częsta dolegliwość, na którą cierpi około 13 milionów Włochów .

ColonBroom jest łatwy w użyciu i przyjemny w smaku , dzięki czemu preparat korzystnie wpłynie na Twoje jelita i resztę organizmu. Ale bądź ostrożny: powiedzmy od razu, że to nie jest narkotyk. Jest to suplement w formie granulatu, który wystarczy wymieszać z wodą.

Regularne podawanie ColonBroom pozwoli Ci pożegnać się z doustnymi środkami przeczyszczającymi i torturami lewatyw , dzięki czemu poczujesz się lekko i w dobrej formie. Jeśli chcesz pobudzić perystaltykę jelit, poznaj skuteczność produktu i recenzje , a także równowagę między mocnymi stronami a przeciwwskazaniami.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Co to jest zespół utrudnionego wypróżniania?

Utrudnione wypróżnianie oznacza trudności w wypróżnianiu. Może to mieć różne przyczyny, zarówno mechaniczne, jak i psychologiczne. Osoby z zespołem utrudnionego wypróżniania (ODS) czują, że nie mogą robić kupy, kiedy chcą, nie robią kupy wystarczająco często lub nie wydalają wszystkiego do końca. Cierpią na zaparcia, ale czasami także na nietrzymanie stolca , gdy zalegająca kupa się przelewa. Spędzają dużo czasu w toalecie, czekając lub starając się zrobić kupę (wypróżnienie). Z biegiem czasu nadmierny wysiłek i oddawanie twardych stolców może osłabić zaangażowane mięśnie i nerwy, co pogłębia problem.

ColonBroom

Jak ten stan wpływa na moje ciało?

ODS to szerokie pojęcie opisujące szereg stanów obejmujących zaparcia i trudności w wypróżnianiu. To, co je łączy, to objawy zaparć.

Rozpoznanie zaparcia wymaga wystąpienia co najmniej dwóch z następujących objawów, konsekwentnie przez 90 dni:

 • Nadwyrężenie ponad 25% wypróżnień.
 • Uczucie, że nie opróżniłeś całkowicie jelit (niepełne wypróżnienie) przy ponad 25% wypróżnień.
 • Twarde stolce przy ponad 25% wypróżnień.
 • Konieczność użycia palców do wypróżnienia w ponad 25% przypadków.
 • Mniej niż trzy wypróżnienia tygodniowo.

Objawy te mogą być jednak tylko wierzchołkiem góry lodowej. Często wynikają one z podstawowych warunków, które nie zostały jeszcze odkryte.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Posiadanie chronicznych zaparć przez długi czas może również powodować własny zestaw problemów. Czasami trudno jest stwierdzić, jaka była pierwotna przyczyna i jaki był skutek.

Osoby z utrudnionym wypróżnianiem mogą również mieć:

 • Dysfunkcja dna miednicy . Mięśnie i nerwy dna miednicy nie mogą prawidłowo koordynować ruchów, aby wypróżnić się.
 • Wypadanie narządów . Jeden z narządów miednicy, taki jak pęcherz moczowy, macica lub jelita, wypadł z miejsca i wybrzusza się do innego narządu lub wypada z ciała.
 • Hiposensja w odbytnicy . Utrata zdolności wyczuwania stolca w odbytnicy lub potrzeba wypróżnienia.
 • Pieprzony niepokój . Mogą mieć świadomy lub nieświadomy nawyk ochrony przed twardymi, bolesnymi stolcami poprzez zatrzymanie wypróżnień.

ColonBroom jak to działa?

ColonBroom działa łagodnie, reaktywując naturalną ruchliwość jelit , ale bez wymuszania jej. Dzięki wysokiemu stężeniu łuski psyllium , bogatej w śluz i błonnik pokarmowy, po rozpuszczeniu w wodzie preparat nabiera galaretowatej konsystencji .

Docierając do ścian jelita, suplement ColonBroom zmiękcza masę kałową i zwiększa jej objętość, stymulując perystaltykę jelit . W związku z tym ewakuacja staje się łatwiejsza i mniej bolesna w miarę codziennego użytkowania.

Składniki suplementu ColoBroom:

Głównym składnikiem suplementu ColonBroom jest babka jajowata lub babka jajowata , pochodzenia indyjskiego, lepiej znana jako psyllium . Wykorzystuje się łuskę (z angielskiego psyllium husk) rośliny, czyli część najbogatszą w rozpuszczalny błonnik ; ten ostatni ma naturalną tendencję do rozpuszczania się w wodzie i tworzenia lepkiej substancji, zdolnej do uwalniania światła jelita od osadów kałowych i nadmiaru powietrza.

Ale na tym lista składników się nie kończy: wewnątrz ColonBroom znajdują się inne substancje, które działając synergicznie dają pierwsze efekty w krótkim czasie i jednocześnie unikają podrażnień. Przypominamy w szczególności:

 • kwas cytrynowy
 • sól morska
 • smak truskawkowy
 • minerały, takie jak wapń, potas i sód .

Granulat jest słodzony stewią , całkowicie naturalny i zatwierdzony przez Unię Europejską w 2011 roku. Ponadto ColonBroom nie zawiera śladowych ilości glutenu , jest odpowiedni dla wegan i całkowicie wolny od GMO.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

ColonBroom

Korzyści z regularnego przyjmowania ColonBroom:

W połączeniu ze zdrową dietą i regularną praktyką umiarkowanej aktywności fizycznej pierwsze efekty stosowania ColonBroom widoczne są już po pierwszych 12-18 godzinach . Jeśli prowadzisz niezdrowy tryb życia, pożądane rezultaty mogą przyjść później.

Wśród nich chcemy wyróżnić:

 1. poprawa funkcji trawiennych
 2. zmniejszenie obrzęku brzucha
 3. skrócenie czasu ewakuacji
 4. wzrost dostępnej energii
 5. osiągnięcie regularności wypróżnień
 6. ułatwia odchudzanie , dzięki dużej sile sycącej włókien.

Jak potwierdzają opinie zamieszczone na stronie sprzedawcy, ColonBroom działa z pełnym poszanowaniem błony śluzowej żołądka i jelit , nie powodując jej stanu zapalnego ani uszkodzenia.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

ColonBroom, jak go przyjmować?

Nie są wymagane żadne szczególne środki ostrożności przy podawaniu suplementu ColonBroom , poza unikaniem pory wieczornej i przestrzeganiem dawek wskazanych na etykiecie. Wystarczy rozpuścić łyżeczkę granulatu w 250 ml wody o temperaturze pokojowej i wypić razy dziennie ; w pierwszym tygodniu możesz zmniejszyć o połowę oczekiwaną ilość.

Możesz przyjmować ColonBroom na godzinę przed posiłkiem lub pół godziny po jego zakończeniu, ale pamiętaj, aby odczekać co najmniej 2 godziny , jeśli jesteś na farmakoterapii, aby uniknąć interakcji. W każdym przypadku radzimy skonsultować się z zaufanym lekarzem , aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące jego stosowania.

Jeden słoiczek wystarcza na 30 dni , jeśli przestrzega się dawki 2 łyżeczek dziennie . Jeśli zdecydujesz się na zmniejszenie dawki o połowę przez pierwszy tydzień , suplement wystarczy na kilka dni dłużej, natomiast większe ilości (zdecydowanie niewskazane) spowodują wcześniejsze wyczerpanie produktu .

Opinie i komentarze klientów ColonBroom:

Osoby, które stosowały suplement diety ColonBroom , stwierdziły nie tylko przywrócenie naturalnej częstotliwości wypróżnień, ale także wzrost ogólnego samopoczucia . Oto osiągnięte cele w ujęciu procentowym:

• 95% klientów, którzy rozbudzili odpowiednią motorykę i są w stanie regularnie wypróżniać się
• 80% osób, które schudły bez uczucia głodu
• 90% kupujących, którzy odczuli niezwykłą lekkość już po pierwszych 12 godzinach stosowania.

Wszystko to bez wysiłku i bez negatywnych konsekwencji dla zdrowia , przy średnim czasie poprawy od 2-3 dni do 2 tygodni .

 • Opinie klientów

Na stronie sprzedawcy można znaleźć opinie o suplemencie na zaparcia ColonBroom . Wśród cech najbardziej cenionych przez klientów (mężczyzn i kobiety w każdym wieku) nie można nie wspomnieć o nieagresywnym działaniu na układ pokarmowy i szybkim powrocie do regularności.

Zdolność do ograniczenia apetytu na słodycze , tłuste i niezdrowe jedzenie zjednała sobie również publiczność, zwłaszcza osoby, które miały problem z utrzymaniem diety. Wynika to z wysokiej zawartości błonnika , który może powstrzymać napady głodu.

Dobry smak i łatwość stosowania czynią z ColonBroom doskonały produkt nawet dla najbardziej opornych na przyjmowanie suplementów diety . Doceniany jest wybór przez producenta naturalnego składu z wysokiej jakości składnikami, który przez kupujących jest traktowany jako gwarancja bezpieczeństwa.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

ColonBroom

Przeciwwskazania i skutki uboczne:

ColonBroom na zaparcia charakteryzuje się szybkim i skutecznym działaniem, niespotykanym w innych tego typu produktach. Z tego powodu nigdy nie należy przekraczać zalecanych ilości, w przeciwnym razie mogą wystąpić większe wzdęcia , a czasem ból brzucha.

Te przejściowe objawy, które można ustąpić w ciągu kilku dni, prawie nigdy nie pojawiają się u zdrowych osób dorosłych , które skrupulatnie przestrzegają wskazanych dawek. Nie mogą go przyjmować dzieci , młodzież , która nie zakończyła swojego rozwoju oraz osoby uczulone na co najmniej jeden ze składników .

Jeśli cierpisz na zespół jelita drażliwego (IBS) , będziesz musiał zasięgnąć porady lekarza rodzinnego. Generalnie, gdy schorzeniu towarzyszą zaparcia, można stosować suplement ColonBroom ; gdy zamiast tego występuje razem z biegunką lepiej unikać podawania produktu.

Cena i gdzie kupić suplement ColonBroom:

Biorąc pod uwagę innowacyjną formułę i rozpowszechnienie problemu wśród populacji, sprzedawca postanowił wyjść naprzeciw potrzebom budżetowym klientów i udostępnić zakup ColonBroom .

Oferta ColonBroom obejmuje wiele opcji zakupu: możesz kupić pojedyncze opakowanie lub uzyskać dostęp do pakietów 3 i 6 , wszystkie w specjalnej cenie dzięki wiosennej zniżce (do 66% ).

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Dodaj komentarz