Cardiform – Czy działa? Oszustwo? Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

CardiformWysokie ciśnienie krwi , ogólnie nazywane „ nadciśnienie”, to stan obejmujący wysokie ciśnienie krwi w tętnicach. Ponieważ stanowi czynnik ryzyka rozwoju innych chorób, takich jak udar i zawał serca, bardzo ważne jest, aby zapobiegać objawom.

Niestety jednak nie ma konkretnego leku, który byłby w stanie całkowicie wyeliminować nadciśnienie, ale ponieważ jest to choroba przewlekła, osoby na nią cierpiące będą musiały zmagać się z tym problemem do końca życia.

Jednak wiele leków na nadciśnienie może uzależniać lub powodować poważne skutki uboczne. Ponadto możliwe jest dokonanie pewnych zmian w stylu życia (nie picie alkoholu, nie palenie, przestrzeganie diety ubogiej w tłuszcze, cukier i sól oraz regularna aktywność fizyczna) i stosowanie naturalnych suplementów diety.

Jednym z nich jest Cardiformprodukt oparty na całkowicie organicznych składnikach , który okazał się bardzo przydatny w przeciwdziałaniu nagłym zmianom ciśnienia krwi zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Rzućmy okiem na wszystkie jego funkcje od razu.

10 rzeczy, które mogą podnieść ciśnienie krwi

Nie ma możliwości stwierdzenia z zewnątrz, czy masz wysokie ciśnienie krwi . Możesz czuć się doskonale, a mimo to siła nacisku krwi na ściany tętnic może być na tyle duża, że ​​powoli powoduje uszkodzenia, które zwiększają ryzyko chorób serca , udarów i niewydolności nerek.

Dlatego dobrze jest poprosić lekarza o sprawdzenie ciśnienia krwi w wieku 45 lat (lub wcześniej, jeśli masz inne czynniki ryzyka, takie jak cukrzyca , palenie tytoniu, nadwaga lub wczesne choroby serca lub choroby nerek w rodzinie). Kontrole kontrolne należy przeprowadzać co roku, chociaż wielu lekarzy pierwszego kontaktu wykonuje badanie ciśnienia krwi jako rutynową część każdej wizyty pacjenta.

Istnieje jednak kilka znanych kluczowych czynników, które zwiększają ryzyko:

1. Wiek – dla wielu ludzi najbardziej znaczącym czynnikiem przyczyniającym się do wysokiego ciśnienia krwi jest wiek. Nasze tętnice sztywnieją z wiekiem. Oznacza to, że ta sama objętość krwi jest wtłaczana do mniejszego obszaru, a więc ciśnienie krwi może wzrosnąć, czasami dramatycznie.

Aby wyobrazić sobie napięcie, jakie to wywiera na twoje serce, pomyśl o ciśnieniu, jakiego potrzebujesz, gdy nadmuchujesz okrągły balon, w porównaniu z tym, ile trzeba wysadzić w powietrze jeden z tych długich, chudych balonów, z których robi się balonowe zwierzęta.

Sześćdziesiąt procent osób w wieku 60 lat lub więcej ma wysokie ciśnienie krwi. Ale wiek nie musi być wyznacznikiem. Eksperci wskazują na tradycyjne populacje, takie jak rdzenni mieszkańcy Brazylii, gdzie nie ma znaczącego wzrostu ciśnienia krwi wraz z wiekiem. Sugeruje to, że głównym czynnikiem jest nasz zachodni styl życia, a zwłaszcza spożycie soli.

Cardiform

2. Historia rodzinna – Czy jedno lub oboje rodziców miało wysokie ciśnienie krwi? Historia rodziny przyczynia się do od 2 do 10 procent ryzyka rozwoju wysokiego ciśnienia krwi w ciągu najbliższych czterech lat, w zależności od wieku i tego, czy jeden lub oboje rodzice mieli problem z ciśnieniem krwi. Wydaje się, że zaangażowanych jest wiele genów, z których każdy wywiera niewielki wpływ.

3. Palenie — zwiększa to ryzyko rozwoju nadciśnienia, a osoby starsze są bardziej narażone. Palenie znacznie zwiększa ryzyko chorób serca lub udaru przy danym poziomie wysokiego ciśnienia krwi w porównaniu z osobą niepalącą.

4. Nadmiar alkoholu – Regularne spożywanie alkoholu jest wyraźnie związane z wysokim ciśnieniem krwi. Wydaje się, że ma szczególnie wyraźny wpływ na ciśnienie krwi u starszych kobiet, które palą. Dla nich 20 g alkoholu dziennie, czyli dwa standardowe drinki, może podnieść ciśnienie krwi o 9,6 powyżej 5,2 mmHg. (Hg jest chemicznym symbolem rtęci. Ciśnienie krwi jest mierzone w milimetrach słupa rtęci. Więcej informacji na temat pomiaru ciśnienia krwi można znaleźć w dokumentacji dotyczącej nadciśnienia ). Regularne picie dużej ilości alkoholu może jednak powodować znaczny wzrost ciśnienia krwi, czasami wystarczająco ekstremalne, aby doprowadzić do udaru. Alkohol może również wpływać na skuteczność leków obniżających ciśnienie krwi.

5. Nadwaga lub otyłość – otyłość zwiększa ryzyko wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi w ciągu najbliższych czterech lat o 6 procent. Dodatkowa tkanka tłuszczowa wokół talii niesie ze sobą największe ryzyko.

6. Niska aktywność fizyczna – wykazano, że osoby, które spędzają dużo czasu przed telewizorem, a mało na aktywności fizycznej, mają o 3-4 mmHg wyższe ciśnienie krwi niż osoby bardziej aktywne.

7. Choroby nerek – stany zapalne i infekcje (między innymi) mogą powodować choroby nerek, które są główną przyczyną wysokiego ciśnienia krwi. A gdy masz wysokie ciśnienie krwi, może to pogorszyć chorobę nerek. Osoba z prawidłową czynnością nerek, która jest we wczesnych stadiach wysokiego ciśnienia krwi, prawdopodobnie rozwinie chorobę nerek w ciągu najbliższych sześciu lat, jeśli nie otrzyma leczenia nadciśnienia.

8. Cukrzyca – Wysokie ciśnienie krwi występuje znacznie częściej u osób z cukrzycą (60 procent osób z cukrzycą typu 2 i 40 procent osób z typem 1 ma wysokie ciśnienie krwi.

9. Nadmiar sodu w diecie – Chlorek sodu jest głównym źródłem sodu w większości produktów spożywczych , to także chemiczna nazwa zwykłej soli. Wraz ze wzrostem poziomu sodu we krwi naczynia krwionośne zatrzymują wodę, aby spróbować zrównoważyć stężenie sodu. Ta dodatkowa woda zwiększa objętość krwi w naczyniach, powodując wysokie ciśnienie krwi.

Zmniejszenie ilości soli dodawanej do żywności ma jedynie ograniczone znaczenie, ponieważ 75 procent soli, którą spożywamy, jest ukryte w przetworzonej żywności (często takiej, która naszym zdaniem nie jest dla nas zła, takiej jak chleb i płatki śniadaniowe). Zalecane maksymalne spożycie soli to mniej niż 6 gramów dziennie, ale większość Australijczyków je więcej. Niektóre pizze na wynos zawierają 13 gramów na jedną pizzę! Sam chleb odpowiada za 20% spożycia soli w diecie, a przetworzone mięso za 15%. Przyprawy, sosy i marynaty, które dodajemy do potraw, często zawierają bardzo dużo soli.

10. Rzadkie przyczyny – Około 5 procent osób z wysokim ciśnieniem krwi ma określoną przyczynę, zwykle związaną z nerkami, aortą (główną tętnicą, która odprowadza krew z serca) lub warunkami hormonalnymi. W przeciwieństwie do najczęstszych form nadciśnienia tętniczego, które na ogół wymagają leczenia przez całe życie, wiele z tych rzadkich przyczyn nadciśnienia tętniczego jest uleczalnych.

Cardiform Co to jest i jak działa

Cardiform to suplement diety w kapsułkach , którego celem jest utrzymanie ciśnienia krwi pod kontrolą, a tym samym skuteczne zapobieganie niektórym chorobom, takim jak udar czy zawał serca.

Swoją skuteczność w przywracaniu idealnej funkcjonalności serca i naczyń krwionośnych zawdzięcza formule, która łączy w sobie naturalne składniki aktywne i bardzo silne witaminy. Wśród nich najważniejszy jest bioflawonid ze składników roślinnych, takich jak dziki modrzew, szeroko obecny w każdej kapsułce Cardiform.

Teraz ta substancja jest również stosowana w wielu innych produktach na nadciśnienie, ale tylko Cardiform zawiera wystarczającą ilość, aby mogła rozwinąć swoje korzystne działanie. Ponadto moc leczniczą produktu wzmacnia obecność innych naturalnych składników aktywnych o udowodnionych właściwościach leczniczych.

Cardiform

Funkcje i zalety

Tabletki Cardiform, prawidłowo przyjmowane codziennie i przez określony czas, są w stanie powstrzymać objawy nadciśnienia, takie jak bóle głowy, niewyraźne widzenie, pocenie się, senność, trudności z koncentracją, drażliwość i humor.

Dzięki temu produktowi będziesz mógł:

  • Przywróć napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych za pomocą jednego kursu;
  • Harmonijnie regulują pracę serca;
  • Eliminacja dusznicy bolesnej i arytmii, które są bezpośrednimi skutkami nagłych zmian ciśnienia;
  • Zmniejsz nerwowość i wahania nastroju.
  • Wreszcie wykazano, że Cardiform może być również przydatny w poprawie niektórych objawów osób po udarze, takich jak ograniczenie ruchu i zdolności poznawczych.

Cardiform Jak to się robi? Składniki i skład

Całą naszą uwagę skupiamy na niezwykłej kompozycji Cardiform, która zdobyła tytuł odkrycia roku w ramach międzynarodowej nagrody medycznej.

Każda kapsułka suplementu zawiera bowiem:

  • Pokrzywa : to zioło polne jest przydatne w przeciwdziałaniu nerwowości i wahaniom nastroju, poprawia krążenie krwi , rozszerza naczynia krwionośne i rozpuszcza wszelkie zakrzepy;
  • Ekstrakt z owoców głogu: doskonale tonizuje mięsień sercowy, obniża poziom cholesterolu i przeciwdziała powstawaniu blaszek miażdżycowych, które mogą powodować niedokrwienie naczyń krwionośnych;
  • Witamina B6 (pirydoksyna): ma działanie obniżające ciśnienie krwi poprzez odprowadzanie nadmiaru płynów;
  • Witamina B2 (ryboflawina): ułatwia tworzenie czerwonych krwinek i naprawę komórek;
  • Witamina B1 (tiamina): umożliwia prawidłowe funkcjonowanie naszego ośrodkowego układu nerwowego.

Cardiform Jak używać? Instrukcje użytkowania i dawkowania

Każde opakowanie Cardiform zawiera 20 kapsułek po 500 mg każda. Zalecane przez producenta dawkowanie to 1 tabletka 2 razy dziennie (rano i wieczorem).

Pierwsze efekty ustabilizowania ciśnienia krwi będą odczuwalne po 6 godzinach od pierwszego spożycia . Minimalna kuracja trwa 20/30 dni, ale możliwe jest kontynuowanie przyjmowania Cardiform nawet przez dłuższy czas.

Cardiform Przeciwwskazania i skutki uboczne

Będąc suplementem diety opartym na naturalnych składnikach, Cardiform nie ma przeciwwskazań i może być bezpiecznie przyjmowany jako dodatek do zmian stylu życia przyjętych w leczeniu nadciśnienia.

Tylko niektóre kategorie osób, takie jak kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby, które już cierpiały na choroby serca i/lub przyjmują już leki na nadciśnienie, powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania Cardiform.

Cardiform

Czy Cardiform naprawdę działa, czy nie działa?

Skuteczność suplementu diety Cardiform na nadciśnienie jest potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi.

W szczególności w badaniu przeprowadzonym w 2016 roku w Instytucie Kardiologii porównano 2 grupy ochotników z nadciśnieniem tętniczym, z których pierwszej grupie podawano Cardiform, a drugiej placebo.

Wyniki były zaskakujące: osobom z pierwszej grupy udało się w 100% ustabilizować ciśnienie krwi, w 90% zlikwidować zakrzepy w żyłach, a w 99% opanować wszelkie zaburzenia rytmu serca.

Daleki od twierdzenia, że ​​jest to cudowny produkt, prawdą jest, że Cardiform jest produktem, który zarówno w fazie eksperymentalnej, jak i po wprowadzeniu na rynek okazał się naprawdę przydatny w rozwiązywaniu problemów związanych z nadciśnieniem i słabym krążenie.

Cardiform opinie i komentarze

Cardiform zostało wprowadzone na rynek kilka lat temu , ale już zdobyło liczne aprobaty, o czym świadczą liczne recenzje dostępne w Internecie . Ci, którzy już go wypróbowali, potwierdzają, że jest to produkt, który działa.

Wielu lekarzy i kardiologów również potwierdza jego skuteczność dla swoich pacjentów, podkreślając przede wszystkim ważność zawartych w nim naturalnych składników.

Zebraliśmy tutaj kilka najciekawszych opinii na temat Cardiform , które mogą pomóc Ci zrozumieć, czy ten produkt może być przydatny również dla Ciebie:

Dwa lata temu zawsze miałam zawroty głowy i wahania nastroju, więc poszłam do lekarza myśląc, że jestem zestresowana. Zamiast tego odkryłem, że cierpię na nadciśnienie.

Początkowo potraktowałem ten problem lekko, ograniczając się do ograniczenia alkoholu i papierosów. Aż do pewnego dnia około 10 miesięcy temu miałem mały udar. Wtedy mój lekarz powiedział mi o Cardiform.

Biorę jedną tabletkę dziennie, aby kontrolować objawy. Od tego czasu czuję się znacznie lepiej i nie miałem żadnych nawrotów ani kardiologicznych, ani neurologicznych!.

Cena i gdzie kupić

Cardiform nie jest sprzedawany w aptekach ani nie można go znaleźć na Amazon . Jedynym sposobem na zakup tego produktu z pełnym bezpieczeństwem i gwarancją jest oficjalna strona internetowa . Oprócz dokładniejszego wskazania składu Cardiform i jego licznego pozytywnego wpływu na ciśnienie krwi, na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć cenę, która często jest podatna na naprawdę korzystne rabaty .

Dodaj komentarz