BeSlimmer – Jak działa? Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena

BeSlimmer to suplement diety, który w ostatnim czasie wyrobił sobie markę na Europejskim Rynku. Określany jako „flash wyszczuplająca pigułka”, produkt w 100% pochodzenia naturalnego jest wynikiem wieloletnich badań i testów laboratoryjnych, które ostatecznie doprowadziły do ​​powstania preparatu o wysokich właściwościach wyszczuplających. Zaprojektowany specjalnie, aby pomóc osobom cierpiącym na choroby przewlekłe, takie jak otyłość, szybko schudnąć, może być również bezpiecznie stosowany w przypadku zwykłej nadwagi.

Dostarczany jest w hermetycznych słoiczkach zawierających 30 tabletek, z których każda pokryta jest warstwą ułatwiającą połykanie. Może go przyjmować każdy, zarówno mężczyzna, jak i kobieta, w każdym wieku i kondycji fizycznej, ponieważ naturalny skład i całkowicie roślinne pochodzenie sprawiają, że jest to suplement wysoce tolerowany i przyswajalny.

BeSlimmer

Co to jest otyłość

Otyłość to termin, który, cóż, ma dużą wagę, ze względu na różne normy kulturowe i piętno dotyczące rozmiaru i kształtu ciała. 

Jednak na potrzeby tego przewodnika skupimy się na  definicji otyłości podanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) : nieprawidłowe lub nadmierne gromadzenie się tłuszczu w organizmie, które może stanowić zagrożenie dla zdrowia. 

Poniżej dowiesz się, jak lekarze określają, czy ktoś jest otyły, a także przyczyny i czynniki ryzyka otyłości, opcje leczenia otyłości i wiele więcej.

Jak wspomniano, otyłość jest ogólnie związana z nadwagą. Ale to nie takie proste.

Jako termin medyczny otyłość jest definiowana przez wskaźnik masy ciała lub BMI , zgodnie z  Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) .

BMI bierze pod uwagę zarówno wzrost, jak i wagę osoby i jest wyrażany w kilogramach na metr kwadratowy (kg/m 2 ). Możesz również użyć tego wzoru, aby uzyskać BMI: podziel swoją wagę w funtach przez wzrost w calach do kwadratu. Następnie pomnóż tę kwotę przez 703.

Zakresy BMI

Poziomy BMI dla dorosłych są podzielone na następujące kategorie:

  • Normalna waga: 18,5 do 24,9
  • Nadwaga: 25 do 29,9
  • Otyłość: 30 lub więcej.

Rodzaje otyłości

  • Otyłość I stopnia: od 30 do 34,9
  • Otyłość II stopnia: od 35 do 39,9
  • Otyłość klasy 3: 40 lub więcej

Ale pamiętaj, że BMI jest bardzo ograniczone. Wykorzystując otyłość jako sposób pomiaru ryzyka zdrowotnego, powyższe zakresy mogą być nieodpowiednie dla wielu grup ludzi.

Na przykład „Azjaci i Amerykanie pochodzenia azjatyckiego mogą mieć zwiększone ryzyko zdrowotne przy niższym BMI”, zauważa  Joslin Diabetes Center na Uniwersytecie Harvarda w Bostonie. 

To samo dotyczy Czarnych. W artykule opublikowanym przez Harvard TH Chan School of Public Health  zauważono, że niektóre badania wykazały, że osoby rasy czarnej mają niższą tkankę tłuszczową i wyższą beztłuszczową masę mięśniową niż osoby rasy białej przy tym samym BMI; co oznacza, że ​​przy tym samym BMI mogą mieć mniejsze ryzyko rozwoju chorób związanych z otyłością. 

Mimo wszystko BMI może być dobrym punktem wyjścia jako narzędzie przesiewowe, mówi Ali. Ale ponieważ bierze pod uwagę tylko wzrost i wagę, a nie skład mięśni lub inne czynniki, BMI jest ostatecznie pomiarem niedoskonałym . 

BeSlimmer

Czym jest suplement BeSlimmer i jak działa

BeSlimmer to naturalny suplement odchudzający, będący efektem wieloletnich badań i analiz naukowych, które z biegiem czasu pozwoliły na odtworzenie idealnie zbilansowanej mieszanki, zdolnej do aktywnego działania na proces metaboliczny, przyspieszając go w naturalny sposób.

Aktywny i szybki metabolizm pozwala zużywać więcej energii, a co za tym idzie szybciej spalać nadmiar tłuszczu, przekształcając tkankę tłuszczową w mięśnie i przywracając równowagę samoistnej termoregulacji organizmu, wspomagając mikrokrążenie, odnowę komórkową oraz eliminację toksyn i osadzonych odpadów.

Składniki:

Wszystkie podstawowe składniki składu tego suplementu mają zasadniczo na celu reaktywację funkcji organicznych związanych z utratą wagi i poprawą napięcia mięśniowego. Wśród podstawowych składników wymieniamy guaranę i kofeinę, które stymulują produkcję energii, ale także ketony pozyskiwane z miąższu czerwonych malin europejskich, które działają bezpośrednio na pracę wątroby, a tym samym na przemianę tłuszczów.

Składniki te w połączeniu z ekstraktem z gorzkiej pomarańczy i epigallokatechinami z zielonej herbaty wchodzą w interakcje z receptorami tłuszczowymi i promują spontaniczną produkcję kolagenu, poprawiając odnowę komórkową i elastyczność tkanek. Wreszcie znajdujemy ekstrakt z jagód Acai: podobnie jak duże jagody, te owoce ze specjalnej brazylijskiej palmy od dawna znane są jako pożywienie Amazonii. Wyposażone w wysoką moc przeciwutleniającą i przeciwzapalną, dostarczają organizmowi dodatkowej energii, jednocześnie promując uczucie sytości.

Spalacz tłuszczu BeSlimmer: korzyści i zalety jego przyjmowania

Dzięki stałemu przyjmowaniu tego suplementu organizm osiągnie idealną równowagę i stan dobrego samopoczucia, które ułatwią naturalną utratę wagi, przyspieszenie biorytmu metabolicznego, a co za tym idzie spalanie, eliminowanie lub przekształcanie nadmiaru tłuszczów. Najbardziej oczywistymi i natychmiastowymi konsekwencjami będzie zatem znaczna utrata wagi, a także wyraźna poprawa tkanki mięśniowej i skórnej, z widocznymi wynikami już po kilku tygodniach.

Mięśnie będą bardziej wyrzeźbione, a skóra bardziej napięta, z wyraźną poprawą w zakresie cellulitu i gromadzenia się tłuszczu, głównie skoncentrowanego na brzuchu, pośladkach i udach. Mniej tłuszczu i mniej kilogramów, a więc z korzyścią dla mięśni i tkanek, większa energia, odporność fizyczna i koncentracja umysłowa, lepsze krążenie i poczucie sytości (co pomoże nie ulegać impulsom nerwowego głodu, przy zachowaniu jelit całkowicie za darmo) to tylko niektóre z głównych korzyści, jakie będzie mógł przynieść BeSlimmer.

Dawkowanie i przeciwwskazania spalacza

Tabletki mają bardzo proste dawkowanie: po prostu weź jedną dziennie, przed lub bezpośrednio po posiłku, przez zmienny okres czasu, który zasadniczo będzie zależał od potrzeb każdego z nich. Ogólnie można powiedzieć, że BeSlimmer będzie przyjmowany stale i nieprzerwanie przez co najmniej 3 tygodnie, ale możesz kontynuować przyjmowanie go tak długo, jak będzie to konieczne do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczyłeś.

Ponieważ jest to produkt całkowicie naturalny, do tej pory nie ma przypadków szczególnych nietolerancji lub przeciwwskazań. Uznany również przez Ministerstwo Zdrowia, polecany jest również przez lekarzy i dietetyków, szczególnie w przypadkach, gdy nadwaga jest znaczna (lub przewlekła) i konieczne jest konsekwentne i szybkie pozbywanie się tkanki tłuszczowej.

Jak w przypadku każdego suplementu diety, należy przestrzegać dawek i dawkowania wskazanych w ulotce dołączonej do opakowania przez samego producenta, unikając przedawkowania. Jednak w przypadku nietolerancji, alergii lub szczególnych patologii układu pokarmowego lub układu nerwowego lepiej będzie poprosić o profilaktyczną opinię lekarską. Nie zaleca się stosowania u dzieci oraz w okresie ciąży i karmienia piersią.

BeSlimmer

Komentarze i opinie osób, które próbowały już suplementu spalającego tłuszcz BeSlimmer:

Istnieje wiele opinii osób, które już brały – lub nadal biorą – ten suplement. W rzeczywistości BeSlimmer jest obecny na terenie Europy od lat, co gwarantuje naukowe potwierdzenie jego funkcjonalności i wysokiej tolerancji.
Dlatego nietrudno będzie znaleźć bezpośrednie referencje od stałych konsumentów, zwłaszcza w Internecie (na stronach, forach i blogach specjalizujących się w najlepszych metodach odchudzania i najskuteczniejszych suplementach).

80% ankietowanych stwierdziło, że osiągnęło upragnioną wagę w ciągu kilku tygodni od zażycia pierwszych tabletek, bez stosowania drastycznych diet czy szczególnie zwiększania aktywności fizycznej. Prawie wszyscy użytkownicy deklarują widoczne ogólne wyszczuplenie ciała, wyraźną poprawę elastyczności tkanek ze szkodą dla wagi, cellulitu i odkładania się tkanki tłuszczowej, na korzyść napięcia mięśniowego, energii i poczucia sytości.

Niektóre świadectwa (zwłaszcza osób cierpiących na otyłość lub znaczną nadwagę) deklarują, że udało im się wyeliminować nawet 16-20 kg w ciągu zaledwie dwóch miesięcy stałego przyjmowania BeSlimmer. Są to – należy pamiętać – ograniczone przypadki, ale jest więcej niż udowodnione, że ten suplement jest w stanie zaatakować i szybko wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej. Kolejne ważne świadectwo pochodzi od sportowców i sportowców, którzy zauważyli wyraźną poprawę wydolności fizycznej i masy mięśniowej.

Cena i gdzie Kupić BeSlimmer

Suplement jest dostępny wyłącznie online, który można zakupić bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta. Po połączeniu wystarczy wypełnić formularz zakupu, podając swoje dane osobowe, adres oraz preferowane formy wysyłki i płatności. Obecnie jest prowadzona kampania promocyjna -50% od ceny podstawowej.

Dodaj komentarz